Pomoc | BazarEU.sk

Pomoc

Ako vložiť inzerát

Inzercia na servri www.bazareu.sk je okrem sekcií Reality, Práca a Služby zadarmo. Na vloženie inzerátu do sekcie Reality Práca a Služby potrebujete poukážku, ktorú si môžete kúpiť niekoľkými spôsobmi, viď nižšie "Ako si zakúpiť balík“. Pred každým vložením inzerátu si prosím prečítajte 
podmienky servru, aby ste zistili, či im Váš inzerát neodporuje a nebol by nakoniec kvôli ich porušeniu v priebehu niekoľkých minút po vložení administrátorom zmazaný. Nový inzerát môžete vložiť z akejkoľvek stránky inzertného servru po kliknutí na odkaz Pridať inzerát, ktorý nájdete vpravo hore. Ďalej zvolíte sekciu, do ktorej Váš inzerát spadá, tzn. pokiaľ napr. inzerujete počítač nedávajte ho do sekcie Nábytok. Nikto by ho tam nehľadal, a pokiaľ na zle zaradený inzerát narazí administrátor, okamžite ho zo servru zmaže.

Najskôr zvolíte kategóriu podľa charakteru inzerátu. Ďalej už vyplňujete konkrétne údaje týkajúce sa Vášho inzerátu - nadpis a popis inzerátu, cenu a PSČ. Pokiaľ nieste zaregistrovaný vypĺňate aj meno, email, tel.č a heslo, ktoré slúži na prihlásenie nasledne na editáciu alebo vymazanie inzerátu. Do každého inzerátu môžete zadarmo vložiť 7 fotografií, ktoré zvýšia dopyt po Vašom inzeráte. Fotografia musí byť vo formáte .jpeg. Môže mať akúkoľvek veľkosť, pretože bude automaticky zmenšená na max 800x800 pixelov. Samozrejme platí - čím väčšia fotka, tým dlhšie Vám bude trvať jej vkladanie.

Kliknutím na tlačidlo Pridať sa Váš inzerát okamžite objaví v sekcii a kategórii, kam ste ho vložili. Odporúčame inzerát skontrolovať a pokiaľ ho chcete opraviť, kliknete na hlavičku v pravom hornom rohu následne kliknete na Môj účet (ak nieste prihlásený kliknete na tlačidlo prihlásiť sa kde zadáte email alebo tel.č a heslo) následne na to sa dostanete na svoj profil kde je kategória moje inzeráty zobrazia sa vám všetky vami pridané inzeráty a v spodnej časti inzerátu nájdete upraviť inzerát, odstrániť inzerát a TOPovať inzerát. Váš inzerát bude na servri maximálne 2 mesiace, po uplynutí tejto doby bude inzerát automaticky zmazaný.

 


Ako TOPovať inzerát 

Topovanie znamená zvýhodnenie pozície inzerátu. Topuje sa pomocou poukážky, ktorú môžete získať :

TOP

1. Zaslaním smsky v tvare: BAZAREU na telefónom čísle 8866 (Orange Slovensko, Telekom, O2 a 4ka). Cena jednej sms je € 1,8 vrátane DPH. Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk

HOT TOP

2.  Zaslaním smsky v tvare: BAZAREU HOT na telefónom čísle 8866 (Orange Slovensko, Telekom, O2 a 4ka). Cena jednej sms je € 2,50 vrátane DPH. Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk

Inzerát môžete topovať kedykoľvek, stačí sa prihlásiť a v sekcii moje inzeráty v spodnej časti daného inzerátu kliknete na odkaz TOPovať. Tato služba je ponúknutá aj po pridaní alebo editácii inzerátu. Pri topovaní sa posúva čas inzerátu, teda čas inzerátu = čas vloženia + topovaný čas. Prvá SMS posúva inzerát o 7 dní dopredu. To znamená, pokiaľ by to bol jediný TOPovaný inzerát v kategórii, vydržal by na prvej pozícii 7 dní (neTOPované inzeráty ho nemôžu 7 dní preskočiť). Poradie je podľa dátumu aj v prípade viacnásobného topovania. Počet topovaných dní však so vzrastajúcim počtom poukážok klesá. TOPovaním sa nepredlžuje doba zobrazenia inzerátu na serveri, ta zostáva stále ta istá, a to 2 mesiace.


Prvá poukážka posúva inzerát o 7 dní.
Druhá poukážka posúva inzerát o 6 dní (celkom o 13).
Tretia poukážka posúva inzerát o 5 dní (celkom o 18).
Štvrtá poukážka posúva inzerát o 4 dni (celkom o 22).
Piata poukážka posúva inzerát o 3 dni (celkom o 25).
Šiesta poukážka posúva inzerát o 2 dni (celkom o 27).
Siedma a každá ďalšia poukážka posúva inzerát o 1 deň (celkom o 28).
Maximálny počet topovaní je 21x.

 

Maximálny počet inzerátov, doba uloženia

Maximálny počet inzerátov pridaných jedným užívateľom je 20. Toto obmedzenie neplatí pre TOPované inzeráty a inzeráty pridané pomocou BALIKA PREMIUM/PROFI.
Maximálna doba uloženia inzerátu je 2 mesiace. Po uplynutí tejto lehoty je inzerát zo systému vymazaný.

 

Čo sa nesmie inzerovať

(viz.
https://bazareu.sk/stranka/3/podmienky). Všetky vkladané inzeráty nesmú odporovať zákonom Slovenskej republiky.